BIO
Mleko kokosowe 17% tł. 400ml RISH - BIO
7,19 zł 8,54 zł
Olej kokosowy - rafinowany czy nierafinowany, jaki wybrać?

Olej kokosowy - rafinowany czy nierafinowany, jaki wybrać?

18-02-2019
Od kilku lat można zauważyć rosnącą popularność oleju kokosowego. Wykorzystuje się go nie tylko w kuchni, ale też w celach kosmetycznych, bowiem jest on znany ze swoich prozdrowotnych właściwości. Jest dużo zdrowszy od najpopularniejszego (przynajmniej w naszym kraju) oleju rzepakowego. Który olej kokosowy jest jednak lepszy? Rafinowany czy nierafinowany? Dowiesz się, czytając dalej!
Żurawina liofilizowana kontra kandyzowana - którą wybrać? Sprawdź właściwości!

Żurawina liofilizowana kontra kandyzowana - którą wybrać? Sprawdź właściwości!

15-02-2019
Któż nie lubi przetworów z żurawiny? Walory smakowe tej rośliny są od lat doceniane na całym świecie. Liczne słoiki dżemów czy soków goszczą na półkach wielu babć, a ich dzieci i wnuczęta ze smakiem oblizują się na samą myśl. Mało tego, owoce żurawiny są również niezwykle zdrowe dla organizmu. Żurawina często występuje w postaci kandyzowanej, a od niedawna spopularyzowała się żurawina liofilizowana! Co więcej, nowa metoda jest zdrowsza od kandyzowania!

Sklep ekologiczny, zdrowa żywność Ekosfera24.pl

 

Witamy na naszej stronie! Cieszymy się, że odwiedziliście Państwo sklep Ekosfera24.pl. Naszą specjalnością jest zdrowa żywność ekologiczna. To produkty, dzięki którym każdy może żyć bardziej zdrowo, dostarczać swojemu organizmowi mniej toksyn, zaś więcej naturalnych elementów, efektywnie wspomagających jego prawidłowe funkcjonowanie. Oprócz samych produktów spożywczych, zapewniamy również szeroki asortyment kosmetyków, czy środków czystości. Prowadzenie sklepu ekologicznego jest dla nas misją, dzięki której umożliwiamy klientom życie w zgodzie z naturą.