BIO PLANET

Produkty Bio Planet w ofercie Ekosfery!

Firma Bio Planet od 2006 roku zajmuje się sprzedażą i produkcją ekologicznych produktów. Stale poszerzająca się oferta sprawia, że wiele osób tym chętnie dokonuje zakupu produktów Bio Planet. Każdy wyrób sprzedawany w Bio Planet sklepie poddawany jest drobiazgowej kontroli i oznaczany certyfikatem ekologicznym. 
Bio Planet sklep oferuje nie tylko polskie produkty ekologiczne pod swoją marką, lecz korzysta także z doświadczeń innych firm. W sklepach dostępne są produkty marek takich jak Alce Nero, Bio Food, Dary Natury, Vivani, Sobbeke czy innych. 

Istotną opcją dostępną w Bio Planet są także świeże produkty, jak warzywa, owoce, nabiał oraz wędliny i mięso, a wszystko to całkowicie BIO. 

Ekologia Bio Planet

Każdy produkt oferowany w sklepie pochodzi z miejsca, w którym rośnie naturlanie. Tak oto warzywa i owoce są polskie, zaś syrop z agawy importowany z Meksyku. Wszyscy producenci i rolnicy muszą posiadać specjalne BIO certyfikaty, które gwarantują wysoką jakość. 
W produktach przetworzonych nie używa się barwników, sztucznych dodatków,konserwantów, a także pestycydów. To gwarancja dla każdej osoby, że produkt będzie zdrowy i wolny od szkodliwych substancji.

Produkty z Bio Planet

Bio Planet sklep ma w swojej ofercie prawie 5000 produktów. Warto skorzystać z tej skarbnicy zdrowia i przetestować wysoką jakość wyrobów.
Świetnym pomysłem do wszelkich deserów czy porannych jaglanek będzie Chia biała. Zwana inaczej szałwią hiszpańską, jest niezwykle cenionym produktem na rynku. Zawiera mnóstwo kwasów Omega-3, jest bogata w wapń, a także posiada sporo żelaza. 

Do produktów superfoods zalicza się także białko konopne. To produkt wytwarzany z konopi siewnej. Zawiera mnóstwo błonnika, kwasów Omega-6 oraz Omega-3 oraz witaminę E. Białko konopne należy do białek, które wyjątkowo dobrze się wchłaniają. Idealne będzie dla wegan czy wegetarian oraz osób odchudzających się. 
Jęczmień młody to kolejny, ciekawy hit Bio Planet. Uprawiany na nieskażonych uprawach jest źródłem białka roślinnego oraz błonnika. Doskonale nadaje się do koktajli oraz odżywczych soków. 

Jeśli planujemy specjalne wypieki, możemy skorzystać również z wielu mąk dostępnych w Bio Planet. Na półkach sklepu znajdziemy mąkę orkiszową, teff, mąkę z ciecierzycy czy z konopi. 

Ekologia jest istotna dla coraz większej liczby osób. Chcemy się zdrowo odżywiać i zadbać nie tylko o sobie, lecz także o nasze rodziny. Bio Planet sklep może nam w tym pomóc, dostarczających certyfikowanych, ekologicznych produktów.

 BIO PLANET MĄKA ŻYTNIA RAZOWA TYP 2000 BIO 1 kg
12,29 zł